Yaratıcı Dizisi 2000-2001 yılı ruhsal tebliğleri

Ağustos 2000 - Temmuz 2001 Ruhsal Tebliğleri

TO-BI-WAH planından, Atlantisteki enkarnasyon ismi Muir, Bilim-Rahibi, 2000 sene önce bugünkü İsraildeki enkarnasyonu Tobias, FES KIRMIZISI KONSEYİ üyesi ve şimdi Amerika'da 9 yaşında bir çocuğa enkarne olmuştur.

Ders Bir Herşeyi Olduğu Gibi Kabul Et

- Olayları değerlendirirken
- Yaratılış, Neden buradayım ?
- Yeni Yaratıcılar
- Güçlenmenin önemi(Takva),
- Yaratıcılığınız esnasında meydana gelen durumlar
(Savaşmayın, mücadele etmeyin, direnç göstermeyin, ruhla pazarlık yapmayın, Rehberlik sistemi kendinizin hakimi olması için iptal ediliyor)
- Yeni Yaratımın Modeli
(Olaylarla olay olmadığınızda yaşamın yasalarını göreceksiniz)
- SONUÇLAR
(Sınırlamayın, beklenti içinde olmayın, kimse sizin yerinize bir şey yapamaz, zaman enerjisi zekidir sizi dokuyorsunuz ve durumları değiştirebilirsiniz)
İnançlarınızı bırakın
Oryan'ın hikayesi

Ders İki Beşeri Benliğini Kabul Et

Konu başlığı aynı zamanda bedenlenmenin şartı
- Yaratılış
- Geçen ayın kısa bir değerlendirmesi(Ders Bir Herşeyi Olduğu Gibi Kabul Et) Burada açılım adına Sadıklar Planı 8. celse hatırlanabilir.
- Susan'ın öyküsü (İçimizdeki bir parçanın aynası)
- Dersin mesajları (Bu, tutunduğunuz şeyi bırakmak ve tanrısal benliğinizi anlayabilmek için, insan benliğinizi ve tüm kimliğinizi kabul etmektir. RUh beklenti içinde değildir) Ben şimdi An'da yaşıyorum ve kendi kendimin medyumu oluyorum.

Ders Üç Tanrısal Anda Yaşamak

- Önceki veçhelerin salınması
- Bilgilendirme
- Üçüncü ders: Yaratımımızın doğasına bakacak olursak
(Boşluğun, realiteye dönüştürülmesi veya hiçliğin zaman enerjisi tarafından yaratımı)
- Aaron öyküsü An'da oluş
- Hikayeden günlük yaşama dönersek
(Herşeyi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendikçe (Ders Bir), ve insan benliğini kabul etmeyi öğrendikçe (Ders İki), ve “Tanrısal anda yaşamayı” öğrendikçe (Ders Üç), aynı Aaron gibi, önceden hiç düşünemeyeceğiniz yerlere gidebileceksiniz. Ummadığınız yerden rızıklanacaksınız ben benim)
- Ders Üç (An'da olduğuzda zaman zeki enerji devreye girer)
- An'da olduğunuzda psişik okuma yapan birine gidin sizin olmadığınızı söyleyecektir.
- Dört sayısının sembolü, dualiteden çıkmadan dualitenin ötesine gitmek

Ders Dört İnayetle Yarat

- Kuran-ı Kerimde Fatiha(anahtar) suresindeki inayet isteyenin hikayesi
- çalışmanın amacı
- Yaratım
- Taylorun öyküsü
- Öykünün açılımı
(İnayetten düşen yaptıklarından dolayı suçlanan Cennetten atılan bir Lüsifer hiç olmamıştır. Bunların hepsi birer mecazdır, benzetmedir. Yeni sahada kendini bulmaya gitmiştir.)
- "İnayet Fırını”

Ders Beş Değişiklikler Bekleyin ve Onları Kutsayın

- Jack'in Öyküsü (Enkarnasyon Süreci)
- Açıklama
- Enerji Zekidir
- Oluşan değişimler
- Beyaz, Siyah, Saydam bilye, dördüncü bilye mesih bilinci
- Enerjiler hızlanıyor
- 5.ders değişimi bekle ve izle
- Sorular

Ders Altı İçinde Tanrısal Denge Vardır

- Jack'in öyküsü
(Enkarnasyondan önce yüksek benlik kavramı nedir?)
- Hatırlatmalar ve derslerin fark ettireceği noktalar
(İnayetle yaratma beşeri düşüncelerin sahibi küçük insanın yaratımını teslimiyetle ilahi iradeye yani zeki enerjiye teslim edilmesidir)
- İlahi irade yasalarını uygularken tedriç yasasına tabidir
- İnayet fırınından çıkan sorunlar dört ana kategoride toplanmıştır.
(Biyoloji sorunu, ilişki sorunları, kaynak ve bolluk sorunları, kendi değerini bilmek sorunu
İnayet fırınına koyduğunuz şeylerin çözümü salınıma bırakmaktır onu dönüşmesi için serbest bırakmak - Bilgiye Teslimiyet gerektirir)
- ve gecenin dersi
(tanrısal dengenin sağlanması için evin kapılarını dışarıya kapatıp içeriye bakmak)
- Notlar
(Tanrısal denge dördüncü bilye olan mesih bilinci)
-Bir açılım

Ders Yedi Sınırsız Darbelerle Yarat

- Vazife nedir
- Titreşimlerin ölçülmesi
(Dünya okulu, Gözlemcininde gözlemleyeni vardır)
- Jack’in öyküsü
- Dünya dışı zeki varlıklar veya Uzaylı veçhesi yabancı varlıklar kavramı
(Üstü açık evler altıgen şeklinde)
- 7.ders
- Anna'nın öyküsü
- Hedefi sonsuzda her an dinamik bulunduğu ortamın bilgisine sahip varlık Sınırsız darbelerle yaratan
- Sorular

Ders Sekiz Gülün meyvesini al

- Jack'in öyküsü
- Sekizinci ders
- Catherina'nın öyküsü
- Ders 8
- Sorular bölümünden önce buradaki tebliğin yeniden derlenmesi
- Sorular

Ders Dokuz Kapına Gelen Şeyle Dans Et

- Kanallık hakkında bilgi
- Deneyimi gözlemleyenler, Her zaman gözlemleniyorsunuz
- Yapılan işin etkileri
- Bir soru
- Jackin öyküsü bir başka kesitten devam ediyor.
- Yaratımın meydana gelmesi
- Gecenin dersi

Ders On Tanrısal İradene Adım At

- BEN BENİM
- Putların yıkılışı
- BEN, TANRISAL AN’da bulunan BENİM.
- Daha önceki süreçler
- Sorgulamalar
- Bugünün konukları
- Yapılan süreç köprü olmaktır
- Yeni Ders ve Önceki Derslerin sentezi
- Sorular

Ders Onbir Teşekkürü Kendine Et

- Jack'in Öyküsü
- Öngörü
- Karma Hakkında
- James'in Öyküsü
- Onbirinci ders (Enerjilerin dengelenmesi)
- Sonuç

Ders Oniki Ruh’la Yeni İlişkin

- Tobias kendini anlatıyor
- Siz kimsiniz (Ben Kimim Sorusuna bir başka fasetten cevap)
- Gerçek benliğin tezahürü
- Eski enerji ve yeni enerji ile işaret edilmek istenen noktalar
- Gecenin dersi
- Vazife kavramının başka bir kesitten ifade edilişi
- Celse sonrası gelen bilgi


Tüm tebliğleri okuduğunuzda aşağıdaki sorular ve cevaplar farklı bir anlam kazanacaktır. Çünkü buradaki sorular tebliğlerle ilişkilidir.

SORU: Biz başka düzeylerde çalıştığımız zaman, oralarda olan şey gerçekte nedir, ve bu çalışma fiziksel realitemizi nasıl etkilemektedir?

TOBIAS: Sizler çok-boyutlu varlıklarsınız. Başka düzeylerde yapılan çok şey vardır. Sözünü ettiğimiz gibi, koşucularınız enerjilerinizle, onu başka boyutlara taşıyarak, onu zaman ve mekandan taşıyarak, onu yaratılan yeni realitelere taşıyarak çalışmaktadır. Alan üyelerine, bu çok-boyutluluk halini, bu çalıştığınız diğer alanları “kafanıza fazla takmamanızı” söylemekteyiz. Bu daha sonra, ileri derecede, tümüyle yeni bir dizi dersi kapsayacaktır. Çok-boyutlu düzeylerde nelerin olup bittiğini görmene ve yaptığın çalışmanın, sadece kendi dünyanı değil, diğer şeyleri de nasıl etkilediğini görmene yardımcı olmak için, seninle çalışacağız.

Ama şimdilik alan üyelerinden ricamız, yaşamınızda meydana gelen şeylere odaklanmanız olacaktır. İlk kez nasıl gerçek yaratıcılar olduğunuza, Dünyada var olduğunuzdan bu yana ilk kez nasıl gerçek yaratıcılar olduğunuza odaklanın. Verdiğimiz derslerle, ‘kapınıza gelen şeyle dans edin’ dersiyle bu size neden meydan okuyacaktır? Çünkü siz şimdiye kadar gerçek anlamda yaratıcı hiç olamadınız. Siz bir planı izlediniz. Siz, biraz önceden-belirlenmiş olan kontratları izlediniz. Şimdi, yaratıcı olmak olanağının tümüne sahipsiniz, onun için de sizden ricamız, şimdi bu şeylere odaklanmanızdır. Bu dizi boyunca bizimle kalın. İlerlerken, bizimle kalın. Yakında, sizlerle başka düzeylere yolculuk yapacağımız bir zaman gelecektir. Sadece bu insan realitesindeki şeyleri değil, aynı zamanda tüm çevrenizdeki ve başka boyutlardaki şeyleri nasıl etkileyip yarattığınızı da göreceksiniz. Bunlar çok güçlü kavramlardır, ama koşmadan önce, yürümeyi öğrenelim.

Sevgili dostlar, bugün, sizin yeniden üstünden geçmenizi isteyecek çok şey konuşuldu. Siz bu metinin üzerinden geçerken, omuzunuzda oturmuş sizi izleyen varlıklar olacaktır. Omuzunuzdan sizi izleyenler, bir öğretmen arayışı içinde, yakında kapınızı çalacak olan varlıklardır. Engin bir ilgiyle, bu dersleri gerçekten anladığınızdan, içerden nasıl yaratılacağını ve sonra da size geri gelmesini nasıl bekleyeceğinizi gerçekten anladığınızdan emin olmak isteyen varlıklar, bunlardır.

Her zamanki gibi, birlikte geçirdiğimiz zamanın keyfine vardık. Biz bu derslerin keyfini çıkartmaktayız. Biz sizin mizah anlayışınızın, kahkahalarınızın ve gözyaşlarınızın keyfini çıkartmaktayız. Her birinize, burada bulunan her birinize, bunu okuyan ve etkilenen her birinize verdiğimiz tek bir şey vardır. Bu şimdi, biz konuşmaktayken, hizmetinizde olan koşucularınız tarafından hazırlanmaktadır. Bu, melekler tarafından hazırlanmaktadır ve onlar gülümsemektedir. Sevgili dostlar, kapınızda bizden size özel bir armağan, çok özel bir armağan olacaktır. Bu gerçekten, keyfini çıkartacağınız, belki de gözünüzün yaşlanmasına neden olacak bir armağan olacaktır. Bu, bizim sevgimizden sizedir.

Yolculuğunuzda hiç bir zaman yalnız değilsiniz.

Ve öyledir!

SORU: Benim niyetle ilgili aklım karıştı. Yeni evimize ilk girdiğimizde, nötr enerjiyi aktive etmek, eyleme geçirmek için niyet kullanmamızı söyledin, şimdi de niyetin gereksiz olduğunu söylüyorsun. İhtiyaçlar ya da arzular için niyet dile getirmek uygun mudur?

TOBIAS: Deneyimlediğiniz şey, öğrendiklerinizle tekamül etmektir. Daha önceleri, dua etmek, yaşamınızın önemli bir parçasıydı. Siz duadan, niyete geçtiniz ve şimdi de niyetten, bizim BEN BENİM dediğimize geçmektesiniz. Şimdi var olan, basit bir Olmak halidir. Bu sizin bir parçanızdır. Bu zaten buradadır. Diğer kişilere öğretirken, duadan….niyete….ve sonra da basit bir şekilde BEN BENİM işlemine geçeceksiniz.

Size niyetten söz ettiğimiz zamanlarda, niyet uygundu. Ve hala da, çoğu insan için uygundur. Ama siz şimdi niyetin ötesine, Olmaya, Tüm’e geçmektesiniz. Niyeti aşıp, Tanrısal An’a, gereksinim duyduğunuz herşeyin var olduğu yere geçmektesiniz. Niyet önemli bir araç olmuştur. Biz bunun uygun olmadığını söylemiyoruz, çünkü niyet, kendi zamanında amacına hizmet etmiştir. Ama şimdi, biz sizi bunun ötesine götürmekteyiz.

Kaynak: www.crimsoncircle.com

Yorumlar

Popüler Yayınlar